الجی

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الجی در سپاهان شهر اصفهان

تعمیر ساید بای ساید الجی در سپاهان شهر اصفهان   تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .

  دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری  

در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته  

 

گروه فنی سریع تعمیر با 22سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل و با ضمانت انجام می دهد .

تعمیرات 100 %در منزل شما

 

 نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الجی در سپاهان شهر اصفهان

تعمیرات یخچال در منزل
تعمیرات یخچال

خدماتی که سریع تعمیر انجام می دهد :

1 – نصب و تعمیر انواع ساید بای ساید

2 – نصب و تعمیر انواع یخچال فریزر

3 – نصب و تعمیر انواع لباسشویی

4 – تعمیرات تخصصی و خدمات مجاز می باشد .

5 – شارژ گاز و تعویض موتور

6 – تعویض فن

7 – تعویض ترموستات و ….

8 – تعمیر انواع لباسشویی

9 – تعمیر انواع برد

بهترین تعمیر یخچال را در سپاهان شهر را دریافت کنید

هنگامی که یخچال شما خراب می شود، می دانیم که شما به تعمیر سریع یخچال در سپاهان شهر نیاز دارید، زیرا متوقف کردن خرید تا زمانی که تعمیر شود می تواند بسیار خسته کننده باشد.

از بین همه وسایل خانه شما ممکن است بیشتر از همه به یخچال خود وابسته باشید و هرگز نمی خواهید غذایتان به دلیل خرابی کمپرسور یا فریزر نشتی خراب شود. اجازه دهید به شما کمک کنیم یخچال خود را در سپاهان شهر تعمیر کنید تا آن دما را خنک نگه دارید تا از پوسیدگی مواد غذایی یا رشد باکتری جلوگیری کنید.

همین حالا شروع کنید و ببینید که چگونه کارشناسان ما می توانند کمک کنند.

مشکلات رایج برای رفع

 تعمیر ساید بای ساید الجی چیزی است که تقریباً همه صاحبان خانه باید در مقطعی با آن دست و پنجه نرم کنند. شما به یخچال خود وابسته هستید که 24 ساعته بدون وقفه کار کند تا غذای شما سرد یا یخ زده بماند و این به مرور زمان بر دستگاه تأثیر می گذارد.

شما می‌خواهید مراقب علائم هشداردهنده‌ای باشید که یخچال شما مشکل دارد، بنابراین یک تکنسین می‌تواند قبل از اینکه کاملاً ضروری باشد، تعمیر و نگهداری را انجام دهد. متداول ترین مشکلاتی که صاحبان خانه در سپاهان شهر به تعمیر یخچال نیاز دارند به شرح زیر است:

  • به درستی خنک نمی شود
  • به درستی یخ نمی زند
  • مواد غذایی یخچال در حال منجمد شدن است
  • نشت آب روی زمین به نظر می رسد تخلیه یخ زدایی مسدود شده است
  • یخچال صداهای غیرعادی می دهد یخچال همیشه کار می کند
  • یخ ساز یخ نمی سازد یخ ساز پر شده است اما توزیع نمی کند

قبل از اینکه شرکت های تعمیر یخچال در سپاهان شهر را به تنهایی بررسی کنید، بررسی کنید که  مطمئن باشید که یک متخصص می تواند برای تشخیص و تعمیر دستگاه بیاید یا خیر ؟

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الجی در سپاهان شهر اصفهان

مشکلات رایجی که نیاز به تعمیر یخچال در سپاهان شهر دارند

کمپرسور : جزء پیچیده یخچال و فریزر است و می‌تواند مشکلات متعددی داشته باشد که می‌توان آنها را برطرف کرد یا ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

 

موتور یخچال
موتور یخچال

صدای کلیک کردن: معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که مشکلی در رله استارت یا مشکل بالقوه اضافه بار وجود داشته باشد. کویل های کندانسور باید خنک نگه داشته و تمیز شوند در غیر این صورت ممکن است بیش از حد گرم شوند.

فن معیوب: می تواند باعث صداهای غیر معمول یا گرمای بیش از حد شود که در نتیجه باعث گرم شدن بیش از حد دستگاه می شود.

فن یخچال
فن یخچال
یخ ساز شکسته: نیاز به تعمیر دارد و یا تعویض

سر و صدای یخ‌ساز: در حالی که یخچال‌ها معمولاً در هنگام خنک‌کردن صدا ایجاد می‌کنند، صدایی که طبیعی نیست مانند کلیک کردن یا وزوز کردن.

یخ ساز معیوب: ممکن است خط آب مسدود شده باشد یا سیم وثیقه داخل آن شکسته یا خم شده باشد. با این حال، کل یخ ساز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد .

فریزر معیوب: چندین عامل مختلف وجود دارد که می تواند تکنسین ها را به تشخیص معیوب بودن فریزر سوق دهد، مانند صدای وزوز که بلندتر از حد معمول است. اگر آب از یخچال به کف شما نشت کند، به احتمال زیاد فریزر در حال آب شدن است و نیاز به تعمیر دارد.

نتیجه گیری : 

شما همشهریان عزیز اگر برای یخچال خود به مشکلی برخورد کردید ابتدا مشاوره بگیرید و سپس به تعمیر یخچال خود بپردازید.