یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر فریزر سامسونگ در سپاهان شهر اصفهان

نمایندگی تعمیر فریزر سامسونگ در سپاهان شهر اصفهان   تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .  

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری  

در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته  

 

گروه فنی سریع تعمیر با 22سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل انجام می دهد.

تعمیرات 100 %در منزل شما

بدون تعطیلی

تعمیرات برد یخچال در محل

 نمایندگی تعمیر فریزر سامسونگ در سپاهان شهر اصفهان

تعمیرات یخچال در منزل
تعمیرات یخچال

خدمات ما 

 • تعویض ترموستات
 • شارژ گاز یخچال فریزر
 • تعمیر برد
 • تعویض لاستیک دور درب
 • تعویض فیلتر یخچال (اکثر مدل ها باید هر 6 ماه تعویض گردد)
 • تعویض فن
 • تعمیر ترمودیسک و ترموفیوز
 • تعمیر و تعویض کمپرسور
 • تعویض هیترالمنت یخچال فریزر
 • تعمیر یخساز
 • و…..

شرکت ما به عنوان یک نام قابل اعتماد در تعمیرات که به مدت 22سال به جامعه محلی شما خدمت می کند، می تواند سخت ترین مسائل مربوط به یخچال را برطرف کند.

مهم نیست مشکل شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، مطمئناً خدمات با کیفیت و سریع را در اینجا پیدا خواهید کرد.  متخصصین حرفه ای ما می توانند یخچال فریزر در هر مدل و مدلی را تعمیر کنند، که واقعاً ما را به یک شرکت تعمیر واقعی برای مشتریان گرامی تبدیل می کند. راه حل سریع شما تنها با یک تماس تلفنی فاصله دارد.

یخچال سامسونگ
یخچال سامسونگ

خرابی یخچال فریزر می تواند دلایل زیادی داشته باشد، اما باید مطمئن باشید که آیا می توانید خودتان یخچال را تعمیر کنید یا خیر. اکیداً توصیه می کنیم اگر سؤالی دارید با ما تماس بگیرید.

تعمیر فریزر

فریزر شما از کار افتاد، شروع به تولید صداهای عجیب و غریب کرد، یا شاید شما نقص های مربوط به تغییرات دما را تجربه کردید؟ تعداد زیادی از مشکلات احتمالی در فریزر وجود دارد و تعمیر فریزر خود یک چالش بزرگ می باشد.

به عنوان یک قاعده، توصیه هایی برای تبدیل شدن به یک تکنسین خانه وجود دارد، اما ما شما را تشویق می کنیم که از خدمات ما استفاده کنید، زیرا این بهترین خدماتی است که می توانید در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

تکنسین های ما می توانند تعمیر را در همان روز انجام دهند، فقط با ما تماس بگیرند و وقت ملاقات بگذارند. شما همیشه قبل از شروع فرآیند تعمیر از قیمت مطلع خواهید شد، بنابراین از قابلیت اطمینان ما اطمینان حاصل کنید.

مشکل خرابی یخ‌ساز  یخچال سامسونگ

اگر یخچال سامسونگ دارید ممکن است یخ‌ساز آن دچار مشکل شود. یخ‌ساز بر اثر قطع ورودی آب، خرابی قطعات الکتریکی آن (خرابی و نیز به تعمیر شیر برقی یخ ساز، خرابی موتور یخ ساز، یخ زدن مسیر ورودی یخ ساز، خرابی سنسور، خرابی بورد) مسدود شدن انواع فیلتر یخچال و خاموش بودن دکمه یخ‌ساز آن به درستی کار نکند یا دچار مشکل شود.

رفع این مشکل و راه اندازی یخساز بر روی انواع یخچال سامسونگ استفاده بهینه و جلوگیری از بروز ایراد در قطعات مهم یخچال را به دنبال دارد.

تمامی اقداماتی که در لیست سرویس، تعمیر و نگهداری یخچال سامسونگ قرار دارند، از ترمیم رنگ در یخچال گرفته تا تعمیر قطعاتی مهمی مثل موتور یخچال از اصول خاصی پیروی می‌کند.

نشتی یخچال سامسونگ

زمانی یخچال سامسونگ شما دچار نشتی می‌شود که آب در زیر جامیوه ای جمع شده باشد. این اتفاق زمانی می افتد که قطعات دیفراست، المنت یا ترموفیز یخچال به خوبی کار نکند و دچار مشکلاتی مثل علت سوختن المنت یخچال شده باشند. از دیگر عوامل نشتی در یخچال می‌توان به آب دادن یخچال از فیلتر آب، آب دادن از زیر یخچال و جاری شدن آب زیر درب یخچال اشاره کرد.

در این شرایط اقداماتی مثل تعویض لاستیک درب یخچال و اقداماتی مشابه سرویس فیلتر آب یخچال در جلوگیری از بروز این مشکل تاثیرگذار است.

نمایندگی تعمیر فریزر سامسونگ در سپاهان شهر اصفهان

خنک نکردن یخچال سامسونگ 

زمانی که کویل های کندانسور کثیف شده باشد یا مشکل در فن کندانسور باشد، یخچال سامسونگ شما به خوبی خنک نمی‌کند. اگر خرابی در فن موتور حرارتی، ترمیستور،رله استارت یخچال، ترموستات یخچال، خازن استارت، پنل کنترل دما، کمپرسور و برد باشد نیز باعث می‌شود که دمای یخچال بالا رود.

در این شرایط اقداماتی مثل تعمیر ترموستات یخچال، بررسی رله یخچال و سایر قطعات نامبرد توسط یک متخصص در جلوگیری از بروز مشکلات جدی در یخچال تاثیر بسزایی دارد.

رله استارت

روشن شدن چراغ آلارم فیلتر تصفیه در یخچال سامسونگ

فیلتر های تصفیه بسته به نوع و مدل یخچال شما چند ماهی یک بار باید تعویض شود. با روشن شدن چراغ آلارم شما باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال سامسونگ خود کنید. فیلترها به دلیل جمع شدن املاحی که در آب است مجبور به تصفیه اب می‌شوند و شما نیاز به تعویض آن‌ها دارید.

انواع فیلتر آب یخچال
نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در اصفهان

مشکل برفک زدن یخچال سامسونگ

همه شما برفک را در یخجال های قدیمی دیده‌تید. اما وجود برفک در یخچال های جدید نباید اتفاق بیفتد و اگر با این مشکل روبه‌رو شدید بدانید که سیستم دیفراست دچار مشکل شده است، پس در اولین فرصت به تعمیرکار یخچال برای رفع این مشکل مراجعه کنید.

داغ شدن موتور یخچال سامسونگ

داغ شدن موتور یخچال سامسونگ تا دمای 80 درجه سانتی گراد طبیعی است. اگر دمای موتور یخچال سامسونگ شما از 80 درجه بیشتر شد در قدم اول آن را از برق بکشید و سپس با تعمیرکار مربوطه تماس بگیرید تا برای رفع عیب و در صورت نیاز تعمیر موتور یخچال در محل حضور یابد.

موتور یخچال
موتور یخچال

صدای زیاد یخچال سامسونگ

صدای زیاد در یخچال درصورت تداوم طبیعی نیست و معمولا علت صدای یخچال خرابی فن و سوار نبودن پایه های یخچال اتفاق می افتد. بنابراین ابتدا پایه های یخچال را تنظیم کنید، اگر صدای یخچال کم نشد به تعمیرکار مراجعه کنید. همچنین اگر یخچال خیلی به دیوار نزدیک باشد صدای کار کردن موتور به دیوار برخورد می‌کند و انعکاس آن باعث ایجاد صدای بلند و آزار دهنده می‌شود.

بوی بد در یخچال سامسونگ

بوی بد در یخچال سامسونگ ممکن است به دلیل گندیده شدن مواد غذایی باشد. پس اگر بوی بدی از یخچال حس کردید ابتوا تمام مواد غذایی را بیرون بیاورید و یخچال را بشویید و مواد گندیده را خارج کنید تا بوی بد رفع شود. خراب شدن ذغال بوگیر داخل یخچال نیز می‌تواند از علت های دیگر بوی نا مطبوع در یخچال باشد.

درست کار نکردن آبریزر در یخچال سامسونگ 

اگر آبریز یا دیسپنسر یخچال شما کار نمی‌کند، در ابتدا لوله آب متصل به یخچال را چک کنید. مشکل آبریز می‌تواند به علت خرابی واشر نیز باشد. همچنین اگر آب منطقه شما کم فشار باشد، آب به سختی از آبریز بیرون می آید.

اتومات نکردن یخچال سامسونگ

در یخچال های دیجیتال امروزه ممکن است که شما با مشکل اتومات نکردن روبه رو شوید. اتومات نکردن ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. گیر بودن لوله‌های ورودی، خرابی در سنسورها و عیب در برد ممکن است باعث اتومات نکردن یخچال و  علت یخ نزدن فریزر شما شود.

روشن نشدن یخچال سامسونگ

اگر یخچال سامسونگ شما روشن نشد در قدم اول برق پریز یخچال را چک کنید. اگر مشکل از برق نبود می‌تواند به خاطر مشکل در ترموستات، اورلود یخچال و یا موتور یخچال شما باشد. برای تشخیص هر کدام از این عیوب باید به تعمیرکار حرفه ای یخچال تماس بگیرید و از او کمک بخواهید.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال سامسونگ

این که مواد غذایی در یخچال یخ می‌زند امر طبیعی نیست و هشداری تا بدانید یخچال سامسونگ شما دچار مشکل است. اولین دلیل یخ زدن مواد غذایی دمای پایین یخچال است که باید تنظیم شود. اگر مواد غذایی در فاصله مناسب از دیواره های یخچال نیز گذاشته شود انجماد آن هاصورت می‌گیرد.

سعی کنید همیشه مواد غذایی را در فاصله 3 سانتی از دیواره‌ها قرار دهید. خرابی دمپر هوای مابین یخچال و فریزر و یخ زدگی کانال های هوا در زیر فریزر نیز ممکن است باعث انجماد مواد درون یخچال شما شود.

نمایندگی تعمیر فریزر سامسونگ در سپاهان شهر اصفهان
نمایندگی تعمیر فریزر سامسونگ در سپاهان شهر اصفهان

نتیجه گیری :

در صورت هر گونه مشکل برای یخچال خود حتما با متخصص تماس بگیرید .