جنرال استیل

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری   در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته

 

گروه فنی سریع تعمیر با 22سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل  انجام می دهد .

تعمیرات 100% در منزل شما

با قطعات اصلی 

یخچال جنرال استیل
یخچال جنرال استیل

نکات مهم در نگهداری از یخچال فریزر جنرال استیل

 • – هرگز غذای گرم را داخل یخچال قرار ندهید : این کار باعث می شود به کمپرسور یخچال فشار مضاعفی برای کاهش دمای آن وارد شود.
 • – پایه های یخچال فریزر را در محل قرار گیری آن تراز کنید : این موضوع به گردش بهینه گاز خنک کننده در سیستم یخچال کمک بسیاری می کند.
 • – حتما از یک محافظ برق قوی استفاده شود : قطع ناگهانی برق می تواند به بورد یخچال آسیب بزند.( تعمیر و تعویض بورد یخچال فریزر یکی از پر هزینه ترین خدمات در این زمینه می باشد.)
 • – یخچال را بصورت درست و اصولی تنظیم کنید : تنظیم صحیح یخچال برای عملکرد درست آن و همچنین افزایش طول عمر آن بسیار حیاتی است.
 • – تعویض به موقع فیلترها : فیلترهای هوا و آب یخچال فریزر جنرال استیل در بهترین حالت باید هر شش ماه تعویض شود.
 • – درب یخچال را بیهوده باز نگذارید : این کار باعث خروج هوای سرد از داخل دستگاه شده و کمپرسور برای جبرات سرمای از دست رفته باید بیش از حد معمول کار کند.
 • – بصورت مداوم و سالانه یخچال فریزر خود را سرویس کنید : در رابطه با سرویس های دوره در ادامه توضیحات کاملی را ارائه خواهیم کرد.
 • – حداقل هفته ای یکبار داخل یخچال و فریزر را تمیز کنید : بطور ایده آل باید این کار روزانه انجام شود اما بدلیل کمبود وقت می توانید بصورت هفتگی این کار را انجام دهید. تمام موارد اضافی را از یخچال خارج کنید و سعی کنید همیشه ظرفیت آن را کامل پر نکنید.
 • نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان

نشانه های خرابی یخچال فریزر جنرال استیل

شما می توانید با توجه به این علائم و نشانه ها قبل از اینکه یخچال تان ایراد اساسی پیدا کند آن را تشخیص داده و نسبت به تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان اقدام نمایید:

 • – مواد غذایی شما قبل از تاریخ انقضا خراب می شوند.
 • – دمای داخل فریزر کمتر از حد استاندارد است.
 • – صدای موتور یخچال به راحتی قابل شنیدن است.( در بعضی مدل های قدیمی کاملا طبیعی است)
 • – قسمت بیرونی و پشت یخچال به شدت گرم یا داغ می شود.
 • – افزایش چشمگیر هزینه قبض برق منزل تان
 • – وجود برفک بصورت غیر طبیعی در محیط داخلی یخچال و فریزر
 • – بطور کلی هرگونه تغییر در دمای داخلی ، صدای موتور و فن ها ، کارکرد کمپرسور و … می تواند نشانه خرابی یک یا چند قطعه یخچال فریزر جنرال استیل باشد.

به محض بروز هر یک از این علائم و نشانه ها با مرکز تعمیرات یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان تماس بگیرید و مشکل را بیان کنید. همکاران ما در سریع تعمیر شما را تا حد ممکن راهنمایی می کنند تا در صورت امکان خودتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر اینصورت تعمیرکار یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان را به محل مورد نظر شما اعزام کرده و ایراد را به سرعت برطرف خواهند کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان
نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان
نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان

در هنگام خرابی یخچال فریزر جنرال استیل چه کنیم؟

تمام یخچال فریزرها روزی خراب خواهند شد و دلیل آن می تواند فرسودگی دستگاه و قطعات آن به دلیل استفاده طولانی مدت یا استفاده نادرست از دستگاه باشد و به شما بستگی دارد که چطور از دستگاهتان استفاده می کنید.

همانطور که باید همواره از یخچال فریزر خود مراقبت کنید تا به تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل نیاز پیدا نکنید، در زمان خرابی آن نیز باید نکاتی را رعایت کنید تا وضعیت دستگاه از آنکه هست بدتر نشود و به شما هزینه های اضافی تحمیل نکند.

یخچال فریزر یک دستگاه الکترونیکی و نسبتا پیچیده است و بیشتر قسمت های آن با یکدیگر رابطه مستقیم دارند و اگر در زمان خرابی یک قطعه اشتباهی انجام دهید، ممکن است موجب آسیب رسیدن به قسمت های دیگر دستگاه و خراب شدن آنها شود. در زمان خرابی دستگاه موارد زیر را رعایت کنید تا دچار خسارات بیشتر نشوید:

 • دستکاری نکردن دستگاه در زمان خرابی:
    بسیاری از افرادی که مهارت فنی اندکی دارند در زمان خرابی یخچال فریزر خود تلاش می کنند تا آن را تعمیر کنند اما باید بدانید که تعمیر این دستگاه کار راحتی نیست و باید توسط یک متخصص صورت بگیرد. در اکثر موارد کسانی که بدون داشتن تخصص دست به تعمیر دستگاه خود می زنند، به دستگاه آسیب های جدی وارد می کنند یا خودشان آسیب می بینند.

  جدی گرفتن و بی توجهی نکردن به مشکل:

    زمانی که مشکلی برای یخچال فریزر رخ می دهد و در عملکرد آن تداخل ایجاد می کند بهتر است بدون اتلاف وقت با تعمیرکار یخچال فریزر جنرال استیل در مشهد تماس بگیرید تا دستگاه شما را بررسی کند و مشکل را قبل از حاد شدن رفع کند. بی توجهی به مشکلات دستگاه می تواند منجر به ایجاد خرابی های بیشتر در دستگاه و در نتیجه ضرر مالی و از دست رفتن وقت شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل 

بهترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان است که که تمام ویژگی هایی که در بالا ذکر شد را داشته باشد و بتواند این خدمات را به بهترین نحو ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه دهد.
سریع تعمیر ، مرکز تعمیرات انواع لوازم منزل از جمله یخچال فریزر می باشد. این مجموعه با بیش از 22 سال سابقه در این زمینه یکی از معتبرترین و بهترین مراکزی است که خدمات تعمیر لوازم خانه را به بصورت در محل ، ارائه می کند.

مجموعه سما سرویس ، با گردآوری بهترین تعمیرکاران و سرویسکاران لوازم منزل در اصفهان ، موفق به جلب رضایت هزاران مشتری در سرتاسر شهر اصفهان، شده است.

تمامی تکنیسین های فعال در این مجموعه دارای حداقل 11 سال سابقه تعمیر و سرویس انواع لوازم منزل و آشپزخانه می باشند. همچنین این افراد بصورت مداوم در حال آموزش جدیدترین متد های روز دنیا می باشند.

تعمیر یخچال
تعمیر یخچال

ویژگی های اصلی بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل 

مواردی که در ادامه بیان می شوند ، مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مرکز تعمیرات یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان می باشند:

 • – دسترسی آسان : شما می توانید هم بصورت تلفنی با سریع تعمیر در ارتباط باشید.
 • – سرعت در ارائه خدمات : از لحظه ثبت درخواست مشتری برای تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان تا زمانی که تعمیرکار در محل مورد نظر او حضور می یابد فقط حدود 2 ساعت زمان صرف خواهد شد.( البته اگر مشتری زمان مشخصی را برای اعزام تکنیسین اعلام نکند.)
 • – تکنیسین های ماهر و باتجربه : همانطور که گفته شد تمامی سرویسکاران و تعمیرکاران ما ، دارای تجربه و مهارت کافی برای تعمیر انواع لوازم منزل از جمله یخچال فریزر جنرال استیل می باشند.
 • – قطعات اصلی : تمامی قطعاتی که در طول فرایند تعمیر ، جایگزین قطعات معیوب می شوند اصلی و شرکتی بوده و دارای گارانتی می باشند.
 • – اولویت با تعمیر قطعات است : با توجه به هزینه های گزاف قطعات یدکی و در راستای کاهش هزینه های مشتری ، تکنیسین های سریع تعمیر همواره اولویت را با تعمیر قطعات معیوب قرار می دهند. تنها قطعاتی تعویض می شوند که قابل تعمیر نباشند و یا مشتری درخواست به تعویض آنها نماید.
 • نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در اصفهان

نحوه ارتباط با مرکز تعمیرات یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان

جهت برقراری ارتباط با مرکز تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در اصفهان، شما عزیزان می توانید با استفاده از یکی از دکمه های بالا ، بصورت تماس تلفنی،اقدام نمایید.

(تعمیرات انواع یخچال در منزل)