دیپوینت

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در شاهین شهر اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در شاهین شهر اصفهان   تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری  

در سراسر اصفهان 

سرویس یک ساعته

 

گروه فنی سریع تعمیر با 22سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل انجام می دهد .

تعمیرات 100% در منزل شما 

یخچال دیپوینت
یخچال دیپوینت

لیست 4 مشکل یخچال دیپوینت

برای آشنایی با تمام مشکلات یخچال های دیپوینت و نحوه عیب یابی آنها به خواندن ادامه دهید.و برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

1. یخ ساز یخچال دیپوینت کار نمی کند

در اینجا چند مورد از مشکلات یخ ساز اشاره شده است 

 • نشت آب از زیر سینی های یخچال دیپوینت
 • کریستال‌های یخ، چکیدن قطرات آب در زیر یخساز تشکیل می‌شوند.
 • یخساز گیر کرده و به سختی جدا می‌شوند، احتمالاً در نتیجه گرفتگی لوله های یخساز که بیش از حد یخ زده است این در حالی هست که در برخی موارد اصلا یخ نمی زند و صاحبان خانه باید خودشان یخ اضافی را در یخچال قرار دهند.
 • یخچال دیپوینت به هیچ وجه یخ زدایی نمی کند. یخ سازها در قالب‌های بزرگ یخ منجمد می سازند. برخی از صاحبان خانه ها از بخارشوی یا سشوار برای آب کردن یخ ساز یخچال دیپوینت استفاده می کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در شاهین شهر اصفهان

2. فساد مواد غذایی به دلیل یکنواخت نبودن دما

در کنار سایر مشکلات رایج یخچال دیپوینت، میتوان از یخچال های دیپوینت یکنواخت نبودن سردی دما باعث بد شدن نام این برند شده اند. ترموستات یخچال دیپوینت که وظیفه کنترل دما را دارد زود به زود خراب می شود.

بنابراین، متغییر بودن دما در یخچال فریزر دیپوینت این پتانسیل را دارد که غذای شما را درون دستگاه خراب کند. نگهداری مواد غذایی در دمای بالای 40 درجه فارنهایت خطر آلودگی مواد غذایی را در بر دارد.

دمای یخچال
دمای یخچال

چگونه می توانیدچک کنید که یخچال شما دما و خنکی لازم را دارد؟

اگر از خنکی یخچال مطمئن نیستید، باید کارهای زیر را انجام دهید تا مواد غذایی خود را از رشد باکتری های خطرناک که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند، حفظ کنید.

 • کنترل دمپر هوا را بررسی کنید. اگر دمپر یخچال شکسته است آن را تعویض کنید زیرا هوای گرم زیادی وارد یخچال می شود و باعث ایجاد رطوبت و در نهایت یخ زدن بیش از حد یخچال می شود.
 • ترمیستور را با استفاده از مولتی متر بررسی کنید. مقاومت ترمیستور باید همراه با دمای یخچال تغییر کند. اگر اینطور نیست، ترمیستور را تعویض کنید، زیرا فن و کمپرسور را فرا می‌گیرد و باعث می‌شود یخچال خیلی سرد شود تا مواد غذایی داخل یخچال منجمد شوند.
 • برد کنترل دما را از نظر نقاط لحیم کاری آسیب دیده بررسی کنید. اگر برد آسیب دیده یا سوخته است، باید آن را تعویض کنید.
 • ترموستات کنترل دما را از پایین ترین تا بالاترین نقطه بررسی کنید و منتظر صدای شبیه کلیک باشید. اگر صدای کلیک شنیده نمی شود، از یک مولتی متر برای تست ثبات ترموستات استفاده کنید. در صورت عدم ثبات دما آن را تعویض کنید.

3. یخچال دیپوینت یخ زدایی نمی کند

عدم یخ زدایی دستگاه باعث ناراحتی و ایجاد مشکل زیادی در بین خریداران یخچال دیپوینت شده است. بسیاری از کاربران ادعا کرده اند که یخچال آنها اصلا یخ زدایی نمی کند.

آنها مجبورند از گرما برای ذوب کردن یخ منجمد تشکیل شده روی کویل های اواپراتور استفاده کنند، که مسئول گردش هوای سرد در یخچال دیپوینت هستند.

اگر مجموعه یخ زدایی یخچال دیپوینت به درستی کار نکند، یخ زدگی بیش از حد روی سیم پیچ های ایجاد می شود و جریان هوا را محدود می کند که باعث می شود یخچال دیپوینت خنک نکند.نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در شاهین شهر اصفهان

برفک یخچال
برفک یخچال

چرا یخچال دیپوینت یخ زدایی نمی کند ؟

هیتر المنت یخچال را با یک مولتی متر بررسی کنید تا ببینید آیا گرمای کافی به کویل های اواپراتور برای ذوب شدن یخ جمع شده می دهد یا خیر. اگر جایگزین آن نشود.

4. یخچال دیپوینت خنک نمی شود

این یکی دیگر از مشکلات یخچال دیپوینت است. بسیاری از مصرف کنندگان از خرابی فن اواپراتور و خرابی کمپرسور شکایت داشتند که در نهایت منجر به علت سرد نکردن یخچال دیپوینت می شود.

دلیل سرد نشدن یخچال دیپوینت به شرح زیر است:

 • یخ زدگی روی سیم پیچ های اواپراتور ایجاد می شود
 • فن اواپراتور یخ زد
 • هیتر یخ زدایی کار نمی کند
 • سنسور دما یا ترمیستور معیوب است
 • خرابی ترموستات یخ زدایی

موارد زیر رایج ترین مشکلات یخچال  درب فرانسوی دیپوینت هستند:

 • نشتی آب یخچال
 • یخ ساز خراب
 • نوسان دما
 • درهای نامناسب
 • یخچال صدای بلندی می دهد
 • برای طول عمر مورد اعتماد نیست
لاستیک درب یخچال
لاستیک درب یخچال

lزایا و معایب یخچال دیپوینت

مزایا و معایب یخچال دیپوینت را در این مقاله سعی شد به معایب یخچال دیپوینت پرداخته بشه که برای یخچال ساید دیپوینت ، دوقلو و بالا پایین اشاره کرد.

مشکلات یخچال دیپوینت چیست؟

یخچال های دیپوینت تعدادی از مشکلات گزارش شده توسط کاربران خود به خصوص در مدل ها مانند نشتی آب، نامرتب بودن درب ها، صداهای بلند، دمای نامناسب و عملکرد نامناسب یخ ساز دارند.

عمر یخچال های دیپوینت چقدر است؟

به طور متوسط، یک یخچال دیپوینت می تواند تا 15 سال عمر کند. پس از آن، شروع به افزایش هزینه تعمیر شما می کند. با این حال، طول عمر به شدت به نحوه نگهداری آن بستگی دارد.

 نمایندگی تعمیر یخچال بنس اصفهان

کلیه تعمیرات در منزل شما انجام می شود …

نتیجه:

بدون شک دیپوینت یکی از معتبرترین برندهای لوازم خانگی است. بسیاری از خریداران دیپوینت در انجمن های مختلف مشتریان، به ویژه در مورد یخچال های درب فرانسوی، از تعدادی از مسائل شکایت کرده اند.

اگر قبلاً یخچال دیپوینت خریداری کرده اید و با آن مشکل دارید. در این صورت، باید با نمایندگی تعمیرات دیپوینت تماس بگیرید تا خدماتی را برای کمک به شما در حل مشکل درخواست کنید.نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در شاهین شهر اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در شاهین شهر اصفهان