استوا

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان  تعمیرات (شارژ گاز – تعویض فیلتر – تعویض موتور و تعویض فن …..)  یخچال فریزر و با قیمت مناسب انجام می گردد.  

تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .    

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری تعمیرات را در محل و بدون اینکه دستگاه جا به جا شود .

قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود

 

بعد از تماس شما سریع به محل اعزام می شوند سرویسکار های متخصص

  در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته  

 

 

گروه فنی سریع تعمیر با 22سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل انجام می دهد.

تعمیرات 100% در منزل شما 

بدون تعطیلی

تعمیرات انواع برد یخچال در محل

 

یخچال اسنوا
یخچال اسنوا

یخچال شما فضای ذخیره‌سازی فراوانی را برای غذاهای تازه و اقلام یخ‌زده فراهم می‌کند و مواد لازم را برای ایجاد غذاهای دوست‌داشتنی و غذاهای جدید خوشمزه برای خانواده و دوستان ارائه می‌دهد.

یخچالی که به درستی کار می‌کند جزء اصلی هر آشپزخانه‌ای است، اما مانند هر لوازم خانگی دیگری، ممکن است در یخچال خود مشکلاتی داشته باشید که نیاز به تعمیر دارند.

انواع مختلفی از مشکلات رایج یخچال وجود دارد که به بهترین وجه توسط تعمیرکاران حرفه ای لوازم خانگی حل می شود. برای کمک به شما در تشخیص مشکلات یخچال خود، برخی از رایج ترین مشکلات تعمیر یخچال را پوشش می دهیم.

برای یادگیری دکمه های صفحه نمایش اسنوا اینجا کلیک کنید.
 
 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان
 
 

7 مشکل رایج در تعمیر یخچال

1. یخچال دائماً در حال کار است:

یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال، دستگاهی است که به طور مکرر کار می‌کند. یخچال شما برای حفظ دمای خنک برای غذا باید کار کند و یخچالی که دائما روشن می شود می تواند بسیار پر سر و صدا باشد. حتی بدتر از آن، هزینه انرژی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، زیرا یخچال یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی در هر خانه است.

شایع ترین علت کارکرد بیش از حد یخچال، تجمع گرد و غبار یا سایر زباله های آشپزخانه در اطراف کویل های کندانسور است. برای بررسی این موضوع، باید برق یخچال خود را قطع کنید و به کویل‌هایی که معمولاً در پایین دستگاه قرار دارند دسترسی داشته باشید.

اگر بعد از تمیز کردن مشکل همچنان ادامه داشت، دمای یخچال شما ممکن است خیلی پایین تنظیم شود و باعث شود که برای حفظ دمای بسیار پایین به طور مداوم کار کند. سعی کنید دمای یخچال خود را تنظیم کنید تا ببینید آیا این روی کار کردن موتور یخچال تأثیر می گذارد یا خیر. در صورت ادامه مشکلات، با یک تعمیرکار حرفه ای یخچال مشورت کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

 

موتور یخچال
موتور یخچال
 

2. یخچال آب نشت می کند:

نشت آب یک مشکل رایج اما هشدار دهنده یخچال است. این مشکل اغلب به دلیل مسدود شدن زهکشی یخ زدایی یا مسدود شدن یا مسدود شدن خط آب یخ زده ایجاد می شود. تخلیه یخ زدایی دستگاه شما می تواند توسط ذرات غذا یا سایر زباله ها مسدود شود و معمولاً از داخل فریزر شما قابل دسترسی است.

می توانید سعی کنید زهکشی را از داخل فریزر با استفاده از آب گرم بشویید، اگرچه ممکن است لازم باشد زباله ها را به صورت دستی بردارید. شیلنگ تخلیه یخ زدایی را در پشت یخچال خود قرار دهید و آن را با آب داغ و صابون تمیز کنید تا هر گونه آلودگی مسدود شده از بین برود.

اگر مشکوک به مسدود یا یخ زدگی خط تامین آب یخچال خود هستید، باید دستگاه را از برق بکشید و مطمئن شوید که دریچه قطع آن بسته است. از آنجا، خط آبرسانی را بررسی کنید تا ببینید آیا شکستگی یا پارگی وجود دارد یا خیر. اگر چنین است، خط باید جایگزین شود. اگر متوجه گرفتگی شدید که به نظر یخ نیست، با یک متخصص تعمیر یخچال مشورت کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

داخل یخچال
داخل یخچال

3. تجمع برفک در فریزر شما :

فریزر یخچال شما فضای مناسبی برای نگهداری یخ است، اما نباید حاوی تجمع قابل توجهی یخ باشد. باز ماندن طولانی مدت فریزر می تواند باعث تجمع برفک می شود، زیرا باعث افزایش سطح رطوبت داخل فریزر می شود.

مطمئن شوید که پس از پایان دسترسی به دستگاه، درب فریزر خود را ببندید تا مطمئن شوید که سطح رطوبت بیش از حد بالا نمی رود. فریزر شما همچنین ممکن است لاستیک درب  معیوب داشته باشد که هوای بیرون را برای افزایش رطوبت وارد می کند.

برای اطمینان از حفظ درجه حرارت و رطوبت مناسب، می توانید لاستیک درب فریزر خود را تعویض کنید. اگر این راه حل ها مشکل شما را حل نکرد، از خدمات تعمیر یخچال حرفه ای کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

برفک یخچال
برفک یخچال

4. آب سردکن یخچال کار نمی کند :

بسیاری از یخچال های مدرن دارای یک آب سردکن داخلی هستند که به راحتی آب سرد و تازه را برای خانه شما فراهم می کند. آب سردکن دستگاه شما ممکن است به دلایل مختلفی کار نکند. ظرف آب در درب فریزر واحد شما ممکن است یخ زده باشد و مانع از جریان آب شیرین در دستگاه پخش شود.

خوشبختانه، این ظرفرا می توان جدا کرد و ذوب کرد و اجازه می دهد آب یک بار دیگر جریان یابد. همچنین ممکن است دریچه ورودی آب معیوب داشته باشید. دریچه ورودی آب برای تامین آب دستگاه باز می شود، اما ممکن است شکسته شود.

همچنین ممکن است فشار آب پایینی داشته باشید، به این معنی که آب از طریق شیر ورودی دیسپنسر فشار نمی‌آورد. اگر در حل این مشکل مشکل دارید، با یک تکنسین حرفه ای تعمیر یخچال تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

5. یخچال گرم است :

یخچال ها طوری طراحی شده اند که سرد بمانند و گرمای بیش از حد دستگاه شما را به ویژه هشدار دهنده می کند. اگر متوجه شدید یخچال شما گرم است، قطعاً باید تعمیرات را سریع انجام دهید.

یک یخچال گرم احتمالاً به دلیل مشکلاتی در کویل های کندانسور آن ایجاد می شود. می‌توانید با تمیز کردن کویل‌های کندانسور یخچال شروع کنید، در حالی که موتور فن کندانسور را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می‌کند.

حل این مشکل می تواند به خصوص دشوار باشد و اغلب به تعمیرات حرفه ای یخچال نیاز دارد تا رفع شود.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

دمای یخچال
دمای یخچال

6. یخچال بیش از حد صدا دارد :

یخچال باید با حجمی کار کند که در زندگی روزمره شما دخالتی نداشته باشد. اگر یخچال شما پر سر و صدا به نظر می رسد، احتمالاً با یکی از فن های آن مشکل دارید. اکثر یخچال های معمولی دارای هر دو فن کندانسور و فن اواپراتور هستند.

فن کندانسور کویل کندانسور واحد شما را خنک می کند. در همین حال، فن اواپراتور هوا را روی کویل های اواپراتور فریزر در حالی که کمپرسور کار می کند می کشد. این فن ها به طور همزمان کار می کنند و مشکلات مربوط به یکی از موتورهای آنها می تواند صدای یخچال شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

می توانید این فن ها را بررسی کنید تا ببینید آیا به نظر می رسد موتور آنها خراب است یا خیر، فقط مطمئن شوید که قبل از بازرسی یخچال خود را از برق بکشید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

انواع فن یخچال
انواع فن

7. استفاده از یخچال قبض برق را افزایش می دهد :

اگر متوجه افزایش ناگهانی قبض برق خانه خود شدید، ممکن است مشکلی در یخچال شما وجود داشته باشد. به یاد داشته باشید، یخچال یکی از پر انرژی ترین لوازم خانگی در هر خانه است و عملکرد آن می تواند به طور قابل توجهی بر مصرف کل انرژی خانه شما تأثیر بگذارد.

می‌توانید از دستگاه سنجش مصرف انرژی Kill A Watt برای اندازه‌گیری مصرف انرژی یخچال خود استفاده کنید و آن را با مشخصات سازنده آن مقایسه کنید. اگر یخچال شما به میزان قابل توجهی انرژی بیشتری از آنچه که تصور می شود مصرف کند، ممکن است دلیل افزایش قبض شما باشد.

این در مورد یخچال های قدیمی که برای حفظ دمای سرد باید سخت کار کنند، رایج است. اگرچه تعمیرات حرفه ای ممکن است این مشکل را کاهش دهد، اغلب بهتر است یخچال قدیمی را با یک دستگاه جدیدتر جایگزین کنید. اگر نیاز به تعویض واحد خود دارید، این مجموعه یخچال آنلاین را مرور کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 

خدمات قابل اعتماد تعمیر یخچال :

آشپزخانه بدون یخچالی که به درستی کار می کند کامل نمی شود، اما این دستگاه باید همیشه با اطمینان کار کند. می‌توانید با سرویس‌دهی آن توسط یک تکنسین معتبر که قادر به رفع تقریباً همه مشکلات رایج یخچال است، اطمینان حاصل کنید.

یخچال شما باید همیشه در اوج راندمان کار کند، و برای بهترین نتایج تعمیر ممکن است بخواهید از یک سرویس حرفه ای تعمیر لوازم خانگی کمک بگیرید. برای مشاوره و کمک بیشتر در مورد نیازهای تعمیر یخچال خود، حتما با ما تماس بگیرید .

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در بهارستان اصفهان

 
تعمیرات
تعمیر یخچال

یخچال و فریزر و ساید بای ساید خود را با خیال راحت تعمیر کنید 100 % در منزل و در حضور خود شما  انجام می گردد  .