دسته بندی :

 

 تعمیر یخچال فریزر بوش در سپاهان شهر 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش در سپاهان شهر اصفهان   تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .  

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری  

در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته  

 

گروه فنی سریع تعمیر با 20 سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل و با ضمانت انجام می دهد

تعمیرات 100% در منزل شما با قطعات اصلی و با ضمانت

یخچال بوش
یخچال بوش

این مقاله نحوه رفع فرورفتگی را به راحتی توضیح می دهد. برای رفع فرورفتگی می توانید به گرما یا خنک کننده یا مکنده تکیه کنید.

اتکا به گرما و سرمایش

 1. فرورفتگی را در معرض هوای گرم قرار دهید. اگر یک سشوار  دارید، بگیرید و هوای داغ را برای یک دقیقه یا بیشتر روی فرورفتگی قرار دهید. برای تشویق انبساط فلز، باید سطح فرورفته یخچال را به خوبی گرم کنید. فلز پس از سرد شدن منقبض می شود و به حالت اولیه خود باز می گردد.
 2. از یخ خشک استفاده کنید. یخ خشک به قدری سرد است که باعث می شود فلز گیر کرده و فرورفتگی ها را ترمیم کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یخ را به محل فرورفتگی نزدیک کنید، ترجیحاً پس از پیچیدن آن در یک تکه پارچه برای محافظت از یخچال در برابر خراش. یخ را به مدت یک دقیقه یا بیشتر روی فرورفتگی بگذارید تا فلز سرد شود.

فرورفتگی را در معرض هوای سرد فشرده قرار دهید. قوطی هوای فشرده را که برای تمیز کردن رایانه استفاده می‌کنید، بیاورید و تمام دستورالعمل‌های استفاده از آن را نادیده بگیرید.

آن را وارونه کنید و فشار دهید تا هوای سرد فشرده در جهت فرورفتگی فشار بیاورد. هوای فشرده، اگر به اندازه کافی سرد باشد، فرورفتگی در یخچال شما را برطرف می کند.

استفاده از جاذب ها

 1. ناحیه فرورفتگی را تمیز کنید. کیت ترمیم فرورفتگی همراه با یک محلول تمیزکننده (معمولاً الکل مالیدن) ارائه می‌شود. از آن برای تمیز کردن سطح از کثیفی و کثیفی استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که چسبی که می‌زنید به زودی می‌چسبد. کثیفی مانع از چسبیدن چسب به خوبی می شود.
 2. خرید کیت تعمیر فرورفتگی ماشین. این کیت را از فروشگاه قطعات خودرو یا آنلاین خریداری کنید. آن را به صورت فنجان های جاذب با چسب چسبی که با تفنگ مومی نصب می شوند، پیدا می کنید.

 3. ساکشن کاپ را از کیت تعمیر فرورفتگی بچسبانید. از یک تفنگ چسب برای چسباندن یک مکنده بزرگتر از فرورفتگی که می‌خواهید ترمیم کنید استفاده کنید. یک نقطه موم به فنجان اضافه کنید و آن را روی فرورفتگی قرار دهید.

 4. دسته را روی لیوان قرار دهید. ساکشن کاپ توسط یک پیچ بیرون زده نگه داشته می شود و یک دسته با دو صفحه در هر طرف در بالای پیچ نصب شده است. دسته را روی میخ ساکشن کاپ محکم بگیرید و دسته را به زور پایین نیاورید. 

 5. صفحات را نزدیک ساکشن کاپ نگه دارید. شما می توانید به راحتی با کشیدن و فشار دادن فلپ های دو طرف دسته را تنظیم کنید، بنابراین سعی کنید تا حد امکان آنها را به مرکز مکنده نزدیک کنید تا از کشیدن فلز با نیروی زیاد خودداری کنید.

 6. قطعه مرکزی را سنجاق کنید. اکنون زمان نصب دکمه مرکزی است که به عنوان بخشی از کیت می آید، هدف آن این است که ساکشن کاپ را به داخل فشار دهید و به آرامی آن را بیرون بکشید. کل واحد در نهایت جدا خواهد شد.

 7. در صورت لزوم مراحل را تکرار کنید. این روش وضعیت فرورفتگی را بهبود می بخشد، اما ترمیم کامل آن مدتی طول می کشد، بنابراین به شما توصیه می کنیم یک صندلی به همراه داشته باشید و جلوی یخچال بنشینید و مراحل را تکرار کنید تا سطح یخچال شما دوباره به حالت اولیه خود برسد. 

   

  تمامی این مراحل که ارئه شد باید با احتیاط انجام شود و دقت کنید که آسیب بیشتری به یخچال خود وارد نکنید.

یخچال و فریزر و ساید بای ساید خود را با خیال راحت تعمیر کنید 100 % در منزل و در حضور خود شما و با ضمانت انجام می گردد