دسته بندی :

 

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل در سپاهان شهر 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان  تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .  

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری  

در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته

 نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان

 ( گروه فنی سریع تعمیر با 20 سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل و با ضمانت انجام می دهد. یخچال و فریزر و ساید بای ساید خود را با خیال راحت تعمیر کنید در حضور خود شما و با ضمانت انجام می گردد.)

 

تعمیرات 100% در منزل شما با قطعات اصلی و با ضمانت

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان

یخچال الکترواستیل
جنرال استیل

چگونه یک یخچال را تعمیر کنیم

یخچال یکی از معدود وسایلی است که در خانه شما به طور مداوم در روز یا شب کار می کند و غذای شما را سرد نگه می دارد. اگر دقت کنید که یک یخچال چقدر باید کار کند.

در موارد نادری که یخچال شما از کار می افتد، ممکن است با هزینه تعمیرات بالا و هزینه جایگزینی تمام مواد غذایی از دست رفته مواجه شوید. نترس! این مقاله اینجاست تا هر آنچه را که باید در مورد تعمیر یخچال فریزر خود بدانید را به شما بگوید.

شاید تعجب کنید که بدانید تعمیرات در واقع بسیار آسان است،فقط به دانش کمی در مورد دستگاه و کمی صبر نیاز دارد. بیایید با برخی از اطلاعات اولیه شروع کنیم.

یخچال و فریزر از دو جزء اصلی تشکیل شده است: کویل کندانسور و کویل اواپراتور. یک خنک کننده مایع توسط یک کمپرسور و یک موتور از طریق این سیم پیچ ها به گردش در می آید. مایع مبرد در کندانسور خنک می شود.نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان

سپس به سمت اواپراتور جریان می یابد. در اواپراتور،هوای دستگاه با تماس با سیم پیچ پر از مایع خنک می شود. کندانسور یخچال یا فریزر سیم پیچ بیرونی دستگاه است. اواپراتور سیم پیچ در داخل است. مایع خنک کننده توسط یک کمپرسور در سیستم به گردش در می آید.

اکثر یخچال ها و فریزرها بدون یخ زدگی هستند. در این نوع یونیت، یک بخاری به طور خودکار توسط تایمر روشن می شود تا یخ زدگی داخل دستگاه ذوب شود. یخ زدگی توسط بخاری در چندین نقطه مختلف در واحد ذوب می شود که از سردترین و یخ زده ترین مناطق شروع می شود.

هنگامی که یخ به طور کامل ذوب شد، ترموستات به طور خودکار به چرخه خنک کننده تغییر می کند تا دمای انجماد استاندارد را حفظ کند. از آنجایی که این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود، یخ زدگی در داخل جعبه ایجاد نمی شود.نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان

 سیستم کمپرسور واحد، که مایع خنک کننده را از طریق سیستم سیم پیچ وارد می کند، توسط یک موتور از نوع خازن هدایت می شود. دیگر بخش‌های اساسی سیستم خنک‌کننده/یخ‌زدایی شامل کلیدها، ترموستات‌ها، بخاری‌ها، کندانسورها و فن‌ها هستند.
فردی که خودتان این کار را انجام می دهید می تواند بسیاری از این اجزای یخچال را آزمایش و جایگزین کند. با این حال، همانطور که بعدا توضیح داده شد، استثناهایی وجود دارد که بهتر است به یک تعمیرکار حرفه ای واگذار شود.
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان
موتور یخچال
موتور یخچال

احتیاط: قبل از انجام هر کاری بر روی یخچال یا فریزر، مطمئن شوید که آن را از برق جدا کرده اید. پس از جدا کردن دستگاه، بررسی کنید که آیا موتور/کمپرسور خازن دارد یا خیر.

این قطعه در یک محفظه در بالای موتور قرار دارد. خازن ها برق را حتی زمانی که برق دستگاه قطع است ذخیره می کنند. قبل از انجام هر کاری بر روی یخچال یا فریزر نوع خازنی، باید خازن را تخلیه کنید، در غیر این صورت ممکن است شوک شدیدی دریافت کنید.نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان

تعویض یا تعمیر لاستیک یخچال فریزر

برای تعمیر لاستیک یخچال یا همان نوار دور درب، در ابتدا باید درب یخچال و لاستیک را خوب بررسی کنید. اگر میزان خرابی این نوار لاستیکی زیاد باشد و هوای بیرون به داخل یخچال نفوذ کند باید به سراغ خرید نوار دور درب یخچال بروید و آن را تعویض کنید؛ اما اگر شکل و فرم نوار تغییری کرده یا از جای خودش بازشده است می‌توانید به‌جای خرید، آن را تعمیر کنید.

به خاطر داشته باشید که اگر از تعمیر لاستیک یخچال غفلت کنید، یخچال براثر کار کردن زیاد صدمات بیشتری می‌بیند و مواد غذایی زودتر فاسد می‌شوند. نشانه‌های خرابی این قسمت، مواردی مثل سفت شدن لاستیک یا به عبارتی خشک شدن آن، ترک خوردن، شل و بی‌شکل شدن یا پاره شدن هستند.

رخ دادن هرکدام از این موارد به شما می‌گوید که این بخش نیاز به توجه و بررسی دارد. البته معمولاً لاستیک‌های یخچال از عمر مفید خوبی برخوردارند و خراب شدن این قسمت کم‌تر پیش می‌آید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان

لاستیک درب یخچال
لاستیک درب یخچال

 

یخچال و فریزر و ساید بای ساید خود را با خیال راحت تعمیر کنید 100 % در منزل و در حضور خود شما و با ضمانت انجام می گردد       سریع تعمیر 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در سپاهان شهر اصفهان