دسته بندی :

 

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال استیل شاهین شهر 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .  

دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری  

در سراسر اصفهان  سرویس نیم ساعته

 

گروه فنی سریع تعمیر با 20 سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل و با ضمانت انجام می دهد.

تعمیرات 100% در منزل شما با قطعات اصلی و با ضمانت

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان

یخچال جنرال استیل
یخچال جنرال استیل

تعمیر و نگهداری یخچال اولین چیزی است که وقتی در خانه با این دستگاه های حساس مواجه می شویم به آن فکر می کنیم، اما آیا هنگام مواجه شدن با مشکل باید مستقیماً با تعمیر کار تماس بگیرید یا قبل از انجام تعمیرات یخچال توسط متخصصان باید مراحلی را رعایت کنید؟ 

همانطور که گفته می شود پیشگیری بهتر از درمان است در هنگام استفاده از یخچال کارهای اشتباه زیادی انجام می دهیم که باید آنها را بشناسیم . 

1- دوشاخه برقی که یخچال به آن وصل است باید چک شود و مطمئن شد که یخچال برق دارد و سطح برق موجود در آن ثابت است و افت یا افزایش ناگهانی نداشته باشد که باعث آسیب به هر یک از آنها شود. دستگاه های داخلی یخچال

۲- در هنگام قطع برق باید دوشاخه یخچال را کشید زیرا بالا رفتن ناگهانی ولتاژ برق در هنگام برگشت به کار ممکن است باعث آسیب به برخی از لوازم داخلی یخچال شود.

3- بازکردن مکرر درب یخچال به صورت مداوم و طولانی مدت منجر به افزایش مصرف برق و نشت گاز در یخچال می شود که بر قابلیت یخ زدگی یخچال تاثیر می گذارد بنابراین توصیه می شود درب یخچال را بدون نیاز به باز کردن درب یخچال خودداری کنید. مراقب کودکان خردسالی باشید که درهای آن را مدام بدون نیاز به آن باز می کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان

4- روکشی با بوی قوی و نافذ روی غذاها گذاشته شود تا این بو در یخچال پخش نشود و باعث  مخلوط شدن بوی سایر غذاها نشود، بدانید که در برخی از یخچال های مدرن به این نیاز ندارید زیرا از تکنیک هایی که برای نشت بوهای تند در خارج از یخچال دارند.

5- یخچال باید در مکانی قرار گیرد که هوا به خوبی وارد شود تا موتور تهویه شود و دمای آن حفظ شود زیرا دمای بالای موتور باعث بروز مشکلات فاجعه باری می شود که منجر به آسیب می شود .

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان

موتور یخچال
موتور یخچال

6- تمیز کردن یخچال از یخ با هر وسیله تیز اکیدا ممنوع است بلکه باید یخچال را چند ساعت بین دو تا چهار ساعت جدا کنید سپس با دست یخ را بردارید.

7- بالای قفسه نباید پارچه قرار داد زیرا این کار مانع از یخ زدن یخچال می شود و باعث هدر رفتن برق می شود زیرا این وسایل این موارد را به عنوان غذا می شناسند و سعی می کنند آنها را منجمد کنند و این اتفاق نمی افتد.

8 – توصیه می شود بدنه فریزر را پس از تمیز کردن با ماده ای بی بو مانند گلیسیرین چرب کنید تا از چسبیدن مواد غذایی منجمد به بدنه فریزر که باعث آسیب رساندن به آن شده و قابلیت انجماد آن را تحت تاثیر قرار می دهد، جلوگیری شود.

نقص هایی که می توانید در خانه برطرف کنید

1- نورپردازی داخلی یخچال از طریق دفترچه راهنمای نصب شده به یخچال می توانید به راحتی و بدون نیاز به مراکز نگهداری، چراغ های یخچال را تعمیر کنید.

2- واشر یخچال، از طریق بسیاری از ویدئوهای ارسال شده در یوتیوب، می توانید به راحتی واشر یخچال یا درب فریزر را تغییر دهید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان

واشر درب یخچال
واشر درب یخچال

3- نشتی آب یخچال می تواند برای چندین مورد باشد، از جمله آنچه در خانه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید و آنچه نمی توانید، و در مورد نوعی که می توانید بدون نیاز به تعمیر در خانه آن را برطرف کنید،

صحبت خواهیم کرد که ممکن است به دلیل وجود یخ زیاد در داخل یخچال، در این صورت باید یخچال را تمیز کنید یا ممکن است به دلیل قطع شدن برق یخچال به مدت طولانی باعث افزایش دمای یخچال و آب شدن یخ شود.نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان

4- اگر متوجه شدید یخچال می لرزد، موقعیت آن را تنظیم کنید، ممکن است روی زمین ناهموار باشد، اما اگر متوجه شدید که لرزش همچنان وجود دارد، باید سریعاً تعمیر و نگهداری را بررسی کنید.

 

یخچال و فریزر و ساید بای ساید خود را با خیال راحت تعمیر کنید 100 % در منزل و در حضور خود شما و با ضمانت انجام می گردد       سریع تعمیر 

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال استیل در شاهین شهر اصفهان