پاکشوما

نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان تماس مستقیم با تعمیر کار را تجربه کنید و از پرداخت هزینه ای اضافی جلوگیری کنید .   دارای جواز و مدرک فنی و حرفه ای و با 22 سال سابقه کاری

در سراسر اصفهان

سرویس نیم ساعته

 

گروه فنی سریع تعمیر با 22سال تجربه کاری و دارای متخصصین حرفه ای می باشد که تعمیرات شما را 100% در منزل  انجام می دهد .

تعمیرات 100% در منزل شما  

بدون تعطیلی

در سریع ترین زمان ممکن

یخچال پاکشوما
یخچال پاکشوما

مشکلات رایج در تعمیرات یخچال پاکشوما

در صورت مصرف اشتباه یا عدم نگهداری درست از وسایل، مشکلاتی ایجاد می شود که در اکثر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال اکثر این مشکلات رایج و یکسان می باشد.

قبل از هر چیز لازم به ذکر است برند پاکشوما در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و برای ساخت هر کدام از به روز ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است.

هنگام تعمیرات یخچال پاکشوما باید به این نکته توجه داشته باشید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مانند مجاز تعمیرگاه، تعمیرکار طلب نمایید.

زیرا در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده شده است و اگرچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکی است اما برای تعمیرات یخچال پاکشوما باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره مند بود.

1 .برفک زدن یخچال pakshoma از نوع نوفراست

یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند. روش کارکرد این نوع یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است

که اگر این یخچال ها دچار برفک زدگی شوند، باید به عملکرد صحیح آنها شک کرده و برای تعمیرات یخچال پاکشوما اقدام نمود.

علت برفک زدن این یخچال ها می تواند موارد کوچکی باشد که با عمل به آنها و برطرف نمودن شان مشکل حل شود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال پاکشوما به صورت تخصصی تر باید از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.

وقتی غذاهای داغ درون یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پارگی یا خرابی شده باشد می تواند عامل این اتفاق گردد.

چنانچه فاصله لازم از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به قسمت انتهایی یخچال بچسبد این مشکل را موجب می شود.

در موارد تخصصی تر می توان به خرابی ترموستات که وظیفه کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره کرد. خرابی المنت اپراتور، یا ایجاد اشکال در فن دستگاه، از جمله این موارد است.نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان

برفک یخچال
برفک یخچال

2. افتادگی درب یخچال pakshoma

درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید پاکشوما شما درست چفت نمی شود یا اگر آن را می بندید و سپس باز می شود،

اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا مشکل باشد باید بدانید این مشکل می تواند در اثر استهلاک و یا فرسودگی یخچال شما باشد که باید برای تعمیرات یخچال پاکشوما تان اقدام کنید.

اما اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید ممکن است در درب آن اجسام سنگین بسیاری قرار داده اید. یا ممکن است فشار زیادی به درب آورده و لولای درب شما توانایی تحمل وزن زیاد نداشته و ممکن است

در صورت عدم تعمیرات یخچال پاکشوما تان درب آن یا لولای آن بشکند.

لولای درب دچار خوردگی شده باشد یا دچار شکستگی باشد یا باید اقدام به تعویض قطعات کنید یا با جوش دهی مناسب مشکل را برطرف نمایید.نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان

3. شنیدن سرو صدای عجیب از یخچال پاکشوما

در حالت عادی صداهای طبیعی در اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن می باشد.

اما اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی کنید،

کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی نمایید. اگر به موقع به تعمیر یخچال پاکشوما اقدام نکنید و یا از کادر مجرب برای تعمیرات استفاده ننمایید ممکن است متحمل خسارت های بالایی گردید.

4. جمع شدن آب در کف یخچال پاکشوما

به طور کلی در صورت کارکرد طبیعی یخچال آب در اثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری مشخص دفع می شود که اگر این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار اشکال شود این آب به درستی تخلیه نشده و در درون یخچال جاری می گردد.

در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده کردید ، موضوع را بررسی کنید و پشت گوش نیانداخته و بدانید جمع شدن آب در یخچال از جمله موارد هشدار است که نشان می دهد برای تعمیرات یخچال پاکشوما تان باید اقدام کنید.

یخچال تان تراز نباشد نیز این اتفاق می افتد یا اگر در عملکرد دیفراست یخچال خللی ایجاد گردد آب به درستی تخلیه نمی شود.

5. خنک نشدن یخچال pakshoma

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد باعث فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن و در نتیجه مسمومیت ما گردد.

به صورت معمول دمای یخچال شما باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد نماید.

در مورد فریزر باید بدانید دما ی درون آن باید بین منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این مقدار باشد یعنی دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده گردد. و باید برای تعمیرات یخچال پاکشوما اقدام کنید.

برای بررسی باید از چفت بودن درب یخچال فریزر اطمینان حاصل نمایید.  اگر لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی باشد بهتر است برای تعمیرات لازم اقدام کرده و اگر از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال تان را بررسی کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را مورد بررسی قرار می دهد.

مواد غذایی در یخچال شما بسیار زیاد باشد و فاصله لازم را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از میان آنها عبور کرده و آن را خنک کند.نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان

6. کار کردن بدون وقفه یخچال pakshoma

این مشکل برای وسیله شما ایجاد شود تعمیرکار سیم پیچ های کندانسور را مورد بررسی قرار داده یا درب یخچال و چفت بودن درست لاستیک آن را مورد بررسی قرار خواهد داد.

7. خاموش شدن مکرر دستگاه

یخچال فریزر به طور کلی در فواصل مشخص روشن و خاموش شده و به صورت اتومات کار می کند، اگر احساس کردید در فواصل خیلی کوتاه یخچال شما روشن و خاموش می شود بهتر است بدانید تعمیرات یخچال پاکشوما و بررسی عملکرد آن توسط تعمیرکار لازم می باشد.

سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد یا در فن کندانسور یا موتور یا همان کمپرسور دستگاه ایرادی وجود داشته باشد خودش را به این صورت نشان می دهد. و باید به وسیله تعمیرکاران مجرب بررسی شده و برای تعمیرات یخچال پاکشوما اقدام صورت گیرد.

8. یکسره کار کردن دستگاه

حالت اتوماتیک دستگاه دچار مشکل شده و دستگاه یکسره کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در بخش کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن مشکلی وجود دارد که باید بررسی شده و توسط تعمیرکار مجرب تعمیرات یخچال پاکشوما انجام گردد.

موتور یا کمپرسور یخچال
موتور یا کمپرسور یخچال

9. روشن نشدن یخچال پاکشوما

در صورتی که جریان برق لازم در صورت قطع بودن برق یا اشکال در بخش الکتریکی دستگاه به یخچال نرسد یا مشکلی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد یخچال روشن نشده و کارکرد آن متوقف می گردد.

روش استفاده صحیح و نگهداری مناسب از یخچال پاکشوما

برای اینکه وسیله الکتریکی شما نظیر یخچال فریزر و ساید بای ساید که وسیله مهمی در منزل است دچار خرابی نشده و به تعمیرات یخچال پاکشوما نیاز پیدا نکنید، بهتر است در روش مصرف خود تجدید نظر کرده و یا به یکسری موارد دقت نمایید.

 • داشتن فاصله لازم بین یخچال و دیوار پشتش را جدی بگیرید. این فاصله حداقل باید 20 سانتی متر بوده و امکان رد و بدل شدن هوا بین دستگاه و یخچال را ممکن سازید.
 • در تمیز کردن و برفک زدایی دستگاه همت کرده و باید حداکثر هر شش ماه یکبار و حداقل دوبار در سال یخچال فریزر را برفک زدایی کنید. در غیر اینصورت به تعمیرات یخچال پاکشوما نیازمند می گردید.
 • یخچال را از وسایل گرم کننده مثل بخشی که اجاق گاز در آن قرار دارد دورتر نصب کنید. و سماور برقی و آبگرمکن را نیز نزدیک یخچال فریزر قرار ندهید.
 • به کودکانتان بیاموزید درب یخچال را به مدت طولانی باز نگه نداشته و به صورت مکرر باز و بسته ننمایند.
 • از ترانس یا محافظ برای جریان برق یخچال فریزر خود استفاده کنید تا در صورت قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر شما نسوزد. این مورد را همیشه مد نظر قرار دهید تا دچار مشکل تعمیرات یخچال پاکشوما نگردید.
 • کندانسور یخچال را حداقل دو بار در سال تمیز کنید تا گردش هوا در یخچال را به درستی انجام دهد و وسیله درست تر کار کند.
 • یخچال را بیش از اندازه پر نکنید، زیرا این کار مانع از جریان آزاد هوا بین مواد غذایی شده و آن را سرد نمی کند.
 • غذاهای داغ را قبل از اینکه به صورت داغ در یخچال بگذارید بیرون در محیط آزاد قرار دهید تا از حالت داغی در بیاید و سپس آن را در یخچال بگذارید. این کار باعث فشار آمدن به موتور دستگاه برای خنک کردن مواد غذایی داغ می شود.
 • یخچال فریزر pakshoma خود را در مکانی قرار دهید که تراز باشد و باری اینکار می توانید از پایه هایی که می تواند تراز را در زمین های شیب دار تامین کند استفاده کنید.

با انجام کار های بالا و موارد ذکر شده می توانید از تعمیرات یخچال پاکشوما در امان باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان
نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان

چه زمانی برای تعمیر یخچال پاکشوما اقدام کنید؟

 • در وسیله خود صدای عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور دستگاه شما اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر محیط یخچال تان گرم است و آنچنان که باید محیط و غذا را سرد نمی کند دچار ایراد افت سرما شده که باید برای تعمیرات یخچال پاکشوما تان اقدام نمایید.
 •  کندانسور دستگاه دچار یخ زدگی شده باشد و برعکس مورد بالا محیط داخل یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرکاران تماس حاصل فرمایید.
 • در طبقات یا جا میوه ای آب مشاهده کردید برای رفع گرفتگی یا مشکل تخلیه از تعمیرکاران مشاوره بگیرید.
 • زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده و یا احساس کردید بسیار گرم است و یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید بدانید که دستگاه شما دچار اشکال شده است.

نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شاهین شهر اصفهان

به نظر می رسد آب خروجی یخچال شما بعد از تعویض فیلتر کمی سیاه رنگ شده است ؟

علت آب اولیه سیاه رنگ گرد و غبار کربن اکتیو و برش های ذغال است که جزء طبیعی فیلتر های یخچال است . ما درک می کنیم که شما به محض مشاهده این امر کمی نگران خواهید شد که فیلتر من ایراد دارد ، اما به شما اطمینان می دهید که این امر طبیعی می باشد و حتی درجه اطمینان به شما می دهد که فیلتر شما کاملا نو می باشد و در ساخت آن از کربن اکتیو  ، استفاده شده است .

انواع فیلتر آب یخچال
فیلتر آب

چگونه سیاهی آب فیلتر یخچال را برطرف نماییم و از آن استفاده نماییم ؟

فیلتر در قسمت مخصوص فیلتر در داخل یا زیر رکاب یخچال نصب می شود 

بعد از نصب فیلتر جدید یک عدد پارچ بردارید و تا زمانی آب یخچال کاملا شفاف شود از آبسرد کن یخچال به صورت مداوم آب بگیرید . طی هر مرتبه که پارچ کاملا پر می شود مشاهده خواهید کار آب یخچال شفاف تر خواهد شد .

 فیلتر در مسیر شلنگ آب یخچال نصب می شود 

شلنگ را از دو سر فیلتر قبلی بچینید ، شلنگ ورودی آب را به یک سر فیلتر نصب نمایید ، سر دیگر فیلتر را داخل یک تشت یا قابلمه بزرگ بذارید ، شیر آب را باز بفرمایید و تا شفاف شدن کامل آب این امر را ادامه دهید . بعد از شفاف شدن آب شلنگ را به سر دیگر فیلتر نصب نمایید .

نتیجه گیری:

بهتر است قبل از هر کاری با یک متخصص مشورت کنید .