تماس با ما : 09136108892 saritamir@gmail.com

تعمیر ماشین ظرفشویی

پروژه اطلاعات

 • torabi
 • 4 اکتبر 2017

مورد مطالعه

اگر ماشین ظرفشویی ظروف را خوب و تمیز نمی شوید، آب داخل حاصل از شستشوی ظروف تخلیه نمی شود، نشتی دارد یا صدا می دهد، ظرف ها را خوب خشک و براق نمی کند و مشکلات دیگری که هر ماشین ظرفشویی ممکن است دچار آن شود، و تعمیرات آن را در تهران و کرج انجام دهید. همه مشکلات ذکر شده برای کسانی که کلی ظروف نشسته دارند و نیاز به ماشین ظرفشویی دارند بسیار آزاردهنده است. انتخاب یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای برای تعمیرات ماشین ظرفشویی می تواند تمام این مشکلات را حل کند. مهم نیست برند ظرفشویی شما چیست. می توانید از طریق تماس با سریع تعمیر درخواست یک تعمیرکار حرفه ای بدهید تا در سریعترین زمان ممکن خدمت سرویس  را برای شما انجام دهند. این وسیله دارای قطعات متعدد و حساسی است که تعمیرکار برای تعمیرات ماشین ظرفشویی نیازمند مهارت ویژه ای است. کادر فنی کاراسان با استفاده از آموزش های به روز و مهارت و تخصصی که طی سال ها کسب کرده اند به صورت تضمین شده سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل شما انجام می دهند. هزینه تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی در تهران و کرج تعمیر انواع برندهای ماشین ظرفشویی مانند تعمیر ظرفشویی سامسونگ ، ال جی ، بوش ، دوو و اسنوا و برندهای دیگر توسط سرویسکاران و تعمیرکاران ما ارائه خدمت می شود.  

تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرگاه تخصصی سریع تعمیر تعمیرات ماشین ظرفشویی را توسط کارشناسان متخصص و حرفه ای با استفاده از تجهیزات تخصصی و به روز متناسب با جدیدترین مدل های ظرفشویی ارائه می دهد.

تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی

علاوه بر  سرویس ماشین ظرفشویی که عیوب و مشکلات دستگاه را برطرف می کند، می توان از خدمت سرویس ماشین ظرفشویی نیز بهره برد. در تعمیرات و سرویس ظرفشویی خدماتی همچون:
 • اعمال گردگیری و تمیز کردن ماشین ظرفشویی
 • تعویض واشر دستگاه
 • تعویض محفظه ماده شوینده
 • تعویض قفل در ماشین ظرفشویی
خدماتی از این قبیل برای بهبود کارایی ماشین ظرفشویی ارائه می گردد. خرابی ماشین ظرفشویی

خدمات کاراسان برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

یکی از نکات قابل توجه از ابتدای خرید ماشین ظرفشویی ، نصب اصولی و استاندارد ماشین ظرفشویی می باشد. با نصب استاندارد می توان از بسیاری مشکلات احتمالی پیشگیری کرد. پس از نصب دقت در مراقبت و نگهداری از ماشین ظرفشویی و انجام سرویس های دوره ای توسط سرویس کار و تکنسین ماهر و باتجربه بسیار حائز اهمیت است. به این طریق می توان از به وجود آمدن مشکلات احتمالی و پرهزینه ماشین ظرفشویی جلوگیری کرد و عمر دستگاه را افزایش داد. اگر مشکلی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود آمد باعث اختلال در عملکرد درست دستگاه می شود و سریعا باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا از مشکلات بیشتر جلوگیری کنید. از خدمات کاراسان می توان به نصب و سرویس ماشین ظرفشویی در محل و منزل شما در تهران و کرج اشاره کرد. تمامی مدل ها و سایزهای ماشین ظرفشویی توسط متخصصین مجرب همان برند سرویس و تعمیر می شوند. متخصصین پس از تعمیر و سرویس دستگاه به صورت تضمین شده انجام می دهند و پس از اتمام کار برای مدت معینی ضمانتنامه معتبری به شما می دهند تا از نظر کیفیت خدمات دریافتی خیالی آسوده داشته باشید.

نکاتی که باید هنگام خرید ماشین ظرفشویی رعایت کنید

بازوی آبپاش

اگر قصد خرید دارید دنبال ماشین های ظرفشویی که دارای بیشترین بازوی آبپاش هستند بگردید. مدل های مناسب یک بازوی آبپاش دارند درحالی که مدل های مناسب تر بیش از سه بازوی آبپاش دارند.

استاندارد

به استاندارد بودن توجه کنید اگر هنگام خرید ماشین ظرفشویی پول بیشتری بپردازید و دستگاهی بخرید که حداقل انرژی را مصرف می کند و برچسب انرژی دارد، در این صورت نیازی نیست بابت بالارفتن هزینه آب و برق نگرانی داشته باشید.

کم مصرف

میزان مصرف برق ماشین های ظرفشویی بیشتر از همه به تکنولوژی به کار گرفته شده در آن بستگی دارد. هزینه های انرژی مصرفی، تعمیر و نگهداری هم نکته دیگری است که باید به آنها توجه کنید. انتخاب یک دستگاه غیر استاندارد ممکن است در اولین پله برای تان ارزان تر تمام شود اما هزینه های جانبی آن گران تر است و باید هر ماه بابت انرژی مصرفی پول بیشتری پرداخت کنید. پس اگر در حال حاضر برای خرید ماشین مناسب بودجه کمی دارید، خرید تان را به چند ماه بعد موکول کنید و دستگاه کامل و مناسبی را به خانه بیاورید.

ظرفشوهایی با کنترل گرهای حسی و لمسی

اخیرا سعی شده که در طراحی ماشین های ظرفشویی نوآوری در ظاهر، کارایی ، اصول بهداشتی و بهینه سازی در مصرف انرژی در نظر گرفته شود. ماشین ظرفشویی های مختلفی در برندهای متفاوت در بازار وجود دارند که تنوع زیادی در کارایی و طراحی ظاهری دارند. ماشین ظرفشویی هایی با کنترل گرهای حسی و لمسی از انواع جدید ماشین ظرفشویی ها هستند که در انواع متفاوت در رنگ و طراحی درب وجود دارند.

وجود سنسور

ویژگی جدید به کار گرفته شده در ماشین ظرفشویی ها، سنسورها هستند. نقش سنسور افزایش راندمان انرژی با تنظیم میزان آب مصرفی در ماشین ظرفشویی برای درجه ای از کثیفی ظروف می باشد. در بسیاری موارد این ویژگی تاثیری در گران شدن ماشین ظرفشویی ندارد.

کاهش صدا

ویژگی های جالب کاهش مصرف انرژی، شروع با تاخیر شستشو در برخی از مدلها هستند که به شما اجازه می دهند تا زمان هایی که نرخ انرژی پایین تر هست آنها را روشن کنید. این ویژگی همچنین باعث کاهش صدا در آشپزخانه می شود.

قابلیت ها

قابلیت هایی مثل قفسه های قابل تنظیم، قفسه بالایی متحرک و وجود فضاهای دندانه دار، تطبیق پذیری ماشین ظرفشویی را افزایش می دهد. بعلاوه، مدلهایی که سه کشو هستند نسبت به مدلهای قدیمی دو کشو برتری دارند. این طبقه کوتاه برای فنجانها یا سایر ظروفی که ارتفاع زیادی ندارند ایده آل است. بعضی از مدل ها طراحی بهتری برای سبد کارد و چنگال دارند که می توان سبد را برای استفاده بهتر از فضا به دو یا سه قسمت تقسیم کرد.

گارانتی

در مورد گارانتی ماشین ظرفشویی ها هم مطمئن شوید که همه جزییات در گارانتی در نظر گرفته شده باشد ، گارانتی اکثر ماشین ظرفشویی ها یک سال شامل قطعات و تعمیرات می شود. برخی از برندها هم گارانتی دو ساله ر ا در نظر می گیرند، حتی بعضی از کارخانجات هم مدت های طولانی تر مثلا سه تا پنج سال را برای ضمانت محصول خود در نظر می گیرند.

امکانات جانبی

امکانات جانبی ماشین ها با هم متفاوت بوده و هر شرکتی برای مقبول کردن کالای خود امکانات متفاوتی را روی آن قرار داده است. بعضی از این امکانات عبارتند از:
 • در بعضی ماشین ها بازوهای سبدی که ظرف ها را در آن می چینند متحرک است و این امکان برای شما وجود دارد که حالت قرار دادن این ظروف را در ماشین به دلخواه خودتان تغییر دهید.
 • بعضی ماشین ظرفشویی ها یک سیستم ویژه به نام براق کننده هم دارند؛ به این صورت که در مرحله آخر آبکشی، مایع براق کننده ای را روی ظروف می پاشند تا هم شست و شو کامل شود و هم ظرف ها برق بیفتند. این سیستم علاوه بر شفاف شدن ظرف ها باعث می شود آنها زودتر خشک شوند.
 • بعضی از ماشین ظرفشویی ها برای افزایش استحکام و ایمنی سبدها از ریل های جدیدی استفاده می کنند که می توان به وسیله آنها به آسانی و بدون هیچ مشکلی سبد را -حتی وقتی که کاملاً پر است- بیرون کشید؛ به این دلیل که ریل های پایینی عمیق تر هستند و همین عمق باعث می شود تا ثبات کامل سبد تضمین شود و دشواری بیرون کشیدن آن از بین برود.
 • بعضی ماشین ظرفشویی ها علاوه بر امکان شست و شوی بسیار داغ امکان آبکشی اضافی را هم برای مصرف کننده های وسواسی فراهم کرده اند.
 • بعضی ماشین ظرفشویی ها به سیستم تایمر تأخیری مجهزند؛ همان سیستمی که این روزها در بعضی از ماشین لباسشویی ها هم می بینیم. این سیستم به شما امکان می دهد تا زمان روشن شدن ماشین لباسشویی را هر وقت که خواستید تعیین کنید.بعضی ظرفشویی ها هم به سیستم تبادل گرما مجهزند.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی

اگر مشکلات زیر برای ماشین ظرفشویی شما به وجود آمد حتما با تعمیرکار تماس بگیرید:
 • سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
 • کار نکردن دکمه های ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف در دستگاه
 • نشتی یا آبریزش ظرفشویی
 • عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
 • بسته نشدن درب ظرفشویی
 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • و مشکلات دیگری که با آن مواجه شدید…
مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی متفاوت و گسترده هستند اما همگی آن ها قابل تعمیر هستند. اگر هر یک از موارد بالا و یا موارد دیگری را در ظرفشویی خود مشاهده کردید، بلافاصله حتما برای تعمیر دستگاه خود اقدام کنید و با ما تماس بگیرید.

پروژه عکس

تعمیر ماشین ظرفشویی